Sztuczna inteligencja posprząta za Ciebie!

Sterta brudnych naczyń rośnie, góra rzeczy do prasowania również. Kolejna pralka się pierze, a Ty nie nadążasz z wywieszaniem rzeczy. Przydałoby się również uprzątnąć śmieci, pościerać kurze i  zjechać odkurzaczem w całym domu. Nie mówiąc już o łazience, w której dawno nie sprzątano. Czasami codzienność obowiązków przytłacza, jednak nowe technologie przychodzą nam z pomocą!

Często unikamy kontaktu z najnowszymi cudami techniki stawiając sobie wymówki, iż jesteśmy już za starzy na takie rzeczy i na pewno nie poradzimy sobie z obsługą. Jednak, gdyby nie zmywarka, to naczynia mylibyśmy godzinę dłużej, gdyby nie pralka, to pewnie cały weekend stracilibyśmy na wypranie pościeli i wszystkich koszul. Prasowanie starym żelazkiem z czasów naszych dziadków? Zanim byśmy je nagrzali, tym współczesnym zdążylibyśmy wyprasować pranie z całego bloku. A kolejnym cudem techniki jest robot odkurzacz. To niepozorne, małe urządzenie może sprawiać wrażenie okrągłego talerza – zabawki lub przyrządu do ćwiczenia stabilności. Jednak ma zupełnie inną funkcję! Potrafi odkurzyć cały dom!

Boisz się o niedoczyszczone powierzchnie? Nic z tego! Być może pierwsze modele tych urządzeń były niedopracowane, jednak obecnie robot odkurzacz jest w stanie poruszać się po liniach prostych, zataczać koła i docierać do wszelkich kątów dzięki specjalnym mechanizmom sterującym. Jakiś drobny minus? Przeszkody w pomieszczeniach. Jeżeli robot natknie się na nie, to potrafi zmienić kierunek nie wracając już do zamierzanego wyczyszczenia powierzchni. Jednak niewątpliwie, to nadal jest urządzenie, które sprząta za Ciebie!

robot odkurzaczSprzątasz tylko w określone dni tygodnia? Nie ma problemu. Możesz zapomnieć, że jest coś takiego jak odkurzanie. Zaprogramuj swoje urządzenie na konkretny dzień tygodnia i godzinę. Podczas Twojego sprzątania łazienki Twój robot odkurzacz będzie rozprawiał się z zabrudzonymi podłogami.

Jeżeli nie jesteś fanem sprzątania, a utrzymywanie porządku sprawia Ci problem. Nawet jak już zabierasz się za sprzątanie, to robisz to niedokładnie? To znaczy, że pora na na nowe urządzenie, które pomoże Ci zwalczyć niechciane pyłki i brud!