Między kobietami a mężczyznami zawsze występowały ogromne różnice. Dotyczą one mentalności, sposobu bycia, stylu życia, wyglądu fizycznego i zainteresowań. Prawdziwy mężczyzna? Co to w ogóle znaczy? Jeśli ktoś rodzi się mężczyzną to nim po prostu jest. Tak mogłoby się wydawać, ale pewne kwestie i cechy są przypisane jedynie do typowych "samców Alfa".

zegarek ferrariPrawdziwy mężczyzna zawsze nosi zegarek. Dziwne? Pewnie tak, ale tak właśnie jest. Nie sam zegarek jest jednak ważny. Bardzo ważny jest również jego model. Może to być na przykład wysokojakościowy zegarek ferrari. Już sama marka kojarzy się z męskością, dorosłością, odwagą i szybkością. Prawdziwy mężczyzna musi umieć dać poczucie bezpieczeństwa swojej rodzinie, musi być rozważny, ale jednocześnie nie może obawiać się ryzyka. Faktycznie, zegarki ferrari nie zapewnią mu tych cech osobowości, jednakże na pewno dodadzą mu pewności siebie a dalej wszystko podziała jak reakcja łańcuchowa. Kilkanaście lat temu prawdziwy mężczyzna na pewno nie kojarzył się z zegarkami ferrari, ale z człowiekiem, który wykonuje ciężką i żmudną pracę fizyczną. Dziś wszystko uległo ogromnej zmianie i to na lepsze. Panowie są dobrze postrzegani niezależnie od pracy jaką wykonują. Mogą być robotnikami budowlanymi, hydraulikami, drwalami albo wręcz prezesami wielkich korporacji. Mężczyzn szanuje się za coś innego, przede wszystkim za poczucie humoru, mądrość, umiejętność zapewnienia bytu rodzinie. I owszem, zegarek ferrari to nie oznaka męskości, ale pewnego rodzaju atrybut fizyczny.

Gdzie można znaleźć taki zegarek? Wystarczy przeszukać asortyment dobrych sklepów internetowych, które zajmują się dystrybucją produktów tej marki. Nie zaliczają się do nich jedynie same zegarki, ale również mnóstwo innych wartościowych i prawdziwie męskich przedmiotów, choć pewnie i niektóre panie znalazłyby w asortymencie coś idealnego dla siebie. Jak widać mężczyzn można oceniać pod różnym kątem. Ważny jest ich charakter, ale nie bez znaczenia jest również wygląd fizyczny i sposób zachowania się. Kobiety doceniają panów, którzy na prawdę potrafią podkreślić swoją męskość, ale robią to jednocześnie w sposób bardzo subtelny i nieprzesadzony. Nie można więc pokazywać swojej siły a jednocześnie cwaniactwa. Facet ma być facetem, jakkolwiek kolokwialnie to nie brzmi. Musi być głową rodziny a jednocześnie podporą dla swojej kobiety, która również bierze na siebie ciężar utrzymania rodziny i nie jest to jedynie kwestia finansowa, bo przecież jej obowiązkiem jest utrzymanie tego domowego ogniska.