Tort urodzinowy bez świeczek tak na prawdę przestaje być tortem a zaczyna być zwyczajnym deserem, który raczej na nikim nie zrobi szczególnego wrażenia, nawet jeśli będzie oryginalnie wykończony. To świeczki odpowiadają za tortową wyjątkowość i nadają temu ciastu prawdziwie urodzinowy charakter. Nie warto dziś jednak stawiać na klasyczne rozwiązania, kiedy widzimy jak szeroką ofertę przedstawiają nam producenci oferujący oryginalne świeczki urodzinowe. Dziś jedyną barierą w ich produkcji jest tak na prawdę kreatywność osoby, która je tworzy. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy nawet świeczki tańczące i śpiewające. Taki dodatek do tortu zrobi większe wrażenie niż samo ciasto.

oryginalne świeczki urodzinowe

Oryginalne świeczki na Twoje urodziny!

Dzisiejsze, oryginalne świeczki urodzinowe są wykonywane z użyciem bezpiecznych materiałów, dlatego na swoich przyjęciach mogą z nich korzystać nawet dzieci. Czy nasze pociechy nie ucieszą się z tortu, na którym znajdzie się ich ulubiona postać z kreskówki? Najczęściej wybierane motywy świeczek to:

  • Świeczka urodzinowa w kształcie cyfry
  • Świeczka grająco-tańcząca z fontanną iskier
  • Świeczki buźki
  • Świeczki litery
  • Świeczki z kolorowym płomieniem
  • Świeczki ze świecącą podstawką
  • Świeczki w kształcie postaci kreskówek

Urodziny przy świeczkach

Czasy, w których kupowało się zwyczajne, nudne wręcz świeczki woskowe już dawno odeszły do lamusa. Dziś stawia się przede wszystkim na oryginalność i nowoczesność. Każdy lubi swoje urodziny, a dokładniej imprezy urodzinowe, na które przybywają wszyscy bliscy. Chcemy, żeby ten dzień zapamiętany był przez nich na długi czas. Próbujemy pokazywać się od jak najlepszej stronie jako gospodarze. Zabawiamy gości, serwujemy im ciepłe dania, desery, gatunkowy alkohol, napoje, słodycze i zimne przekąski. Tak na prawdę jednak większość gości jest najbardziej zaabsorbowanych właśnie przez tort i to on odgrywa kluczową rolę. Od wieków przecież ciasto urodzinowe stanowi główny atrybut tego wydarzenia. Nie ważne czy znajdą się na nim świeczki grające, tańczące, czy kolorowe. Ważne, żeby podkreślić w konkretny sposób charakter i cel imprezy.