Piękny dom jest marzeniem każdego. Obecnie z odrobiną wyobraźni wszyscy możemy sobie to zapewnić. Urządzając wnętrze i wybierając meble do nowego mieszkania zawsze kierujemy się ceną. Musimy jednak pamiętać, że najczęściej meble te służyć nam będą całe lata. Dlatego powinny one również odznaczać się wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem. Posiadając duże wnętrza możemy pozwolić sobie na piękne narożniki rozkładane. Mebel ten zajmuje więcej miejsca, więc jego rozmieszczenie powinno być właściwie zaplanowane.

Zalety narożników rozkładanych

[caption id="attachment_656" align="alignleft" width="219"]Narożnik rozkładany Narożnik rozkładany[/caption]

Główną zaletą tych narożników jest to, że mają możliwość rozłożenia, czyli są wielofunkcyjne. W dzień mogą służyć całej rodzinie, natomiast nocą zamieniają się na duże, dwuosobowe oraz wygodne łóżko. Jest to szczególnie wygodne, gdy salon służy jednocześnie jako sypialnia. Wówczas wykorzystujemy w stu procentach pomieszczenie. Ponadto, narożniki rozkładane są idealne dla dużych rodzin. Dzięki takim narożnikom wszyscy mogą wspólnie spędzać razem czas rozmawiając, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, oglądając razem telewizję. Poza tym, łóżka te są bardzo efektowne i wspaniale się prezentują.

Wielość modeli do wyboru

Dzięki temu, ze na rynku znajduje się wiele rodzajów narożników rozkładanych możemy dopasować sobie odpowiedni model do naszego salonu. Możemy znaleźć narożniki bardzo eleganckie, wykonane ze skóry lub obite tkanina, w kolorowe, oryginalne wzory. Warto zdecydować się na narożniki rozkładane, ponieważ jest to inwestycja na długie lata.