Branża hotelowa to z jednej strony dbałość o szczegóły, wygodę oraz komfort naszych gości, a z drugiej skomplikowane metody zarządzania pracownikami, systemem rezerwacji oraz rozdzielanie zadań wewnętrznie i zewnętrznie. Channel manager dla hoteli to specjalne oprogramowanie, które wychodzi naprzeciw tym wszystkim wymaganiom, zapewniając szereg przydatnych funkcji, które pozwolą zorganizować codzienne życie w hotelu.

Mierz siły na zamiary!

pokój hotelowyW tym przypadku wiele zależy od wielkości naszego biznesu. Jeżeli prowadzimy małą rodzinną firmę i wynajmujemy kilka apartamentów, to prawdopodobnie pomoc channel managera dla hoteli nie będzie nam niezbędna. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku zarządzania kilkupiętrowym hotelem, gdzie do rozdysponowania jest pond 500 miejsc noclegowych, a o klientów dba ponad 30 pracowników, zatrudnionych w systemie zmianowym. Tutaj może nie wystarczyć notatnik lub tabelka w Excelu.

Zarządzaj hotel przy pomocy jednego narzędzia

Channel manager dla hoteli to w pełni zautomatyzowane narzędzie, które działa w oparciu o sieć internetową. Co najważniejsze panel administratora pozwala właścicielowi samodzielnie zmieniać ceny, przydzielać pokoje, jak również okresy dostępności poszczególnych z nich. Dodatkowo przy użyciu channel managera dla hoteli można w pełni kontrolować popularne serwisy rezerwacyjne typu Booking.com, Trivago, czy Hotele.pl. System pozwala na zarządzanie różnymi kanałami dystrybucji przy pomocy jednego narzędzia. Co najważniejsze można korzystanie z niego na wszystkich urządzeniach, dlatego wszystkie potrzebne operacje wykonasz z dowolnego miejsca.

Jak działa system?

Klienci korzystający z channel managera dla hoteli, mają bardzo łatwe zadanie. Wystarczy określić dostępność pokoi oraz ustalić ceny. Informacje zostaną przekazane do odpowiednich systemów i wybranych partnerów, dzięki czemu osoby poszukujące noclegu w konkretnym miejscu i terminie będą miały szanse trafić na dostępność naszego hotelu. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia pracę, ponieważ raz wypełnione informacje, będą automatycznie aktualizować się na bieżąco.