Benzyna to bardzo kontrowersyjny temat, ponieważ wahania jej ceny, są bardzo frustrujące Dla przedsiębiorców, którzy starają się precyzyjnie zaplanować budżet na każdy sezon. A co jeśli powiemy Wam, że możecie szukać oszczędności, w miejscach, które do tej pory generowały niemal same straty? Monitoring zużycia paliwa jest obecnie bardzo precyzyjnym systemem, a takie firmy jak SATIS, mogą cieszyć się coraz większym uznaniem.

Zainteresowaliśmy Was tematyką kontroli zużycia paliwa? Dysponujecie flotą kilku samochodów i chcecie taki produkt poznać z bliska? W takim razie warto zainteresować się szczegółami, które znajdziecie na stronie internetowej. My jednak przedstawimy Wam kilka przykładów, dzięki którym oferta stanie się jasna i czytelna.

Proste wyliczenia

MapaBiorąc pod uwagę, że auta przejeżdżają około 40 tysięcy kilometrów, z czego 40%, czyli 16 tysięcy to prywatne nadużycia, to w rozliczeniu finalnym można spodziewać się nawet 10 tysięcy złotych. W tym wypadku bierzemy pod uwagę benzynę, części eksploatacyjne i zużycie samej maszyny oraz jej wyposażenia.

Czy jednak zdajesz sobie sprawę, że zapobiegniesz w ten sposób także kradzieży? Zorganizowane grupy chętnie na swój celownik wybierają TIRy i auta firmowe, ponieważ zazwyczaj są one zatankowane do pełna, a po upuszczeniu kilkunastu litrów, czekają, by nikt nie zauważył. Czasem nawet sami kierowcy podejmują się takiej współpracy, ponieważ mają dostęp do firmowych pieniędzy, a w ten sposób mogą wspierać budżet domowy o kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy od rodzaju maszyny i jej pojemności. Nikt z pewnością nie chce zatrudniać w firmie takich osób, więc monitoring paliwa i system SATIS pozwoli Ci wyeliminować tego typu ogniwa.

Poważnie się zastanów nad tym, ile możesz zyskać, w stosunku do tego, ile musisz wydać. Jeśli masz jakieś pytania, warto skontaktować się ze specjalistami. Z przyjemnością pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Popraw planowanie tras

Kiedy Twój pracownik wykonuje kilka tysięcy kilometrów miesięcznie, trzeba dokładnie zaplanować trasy w taki sposób, by nie tylko zapewnić jak największe oszczędności firmie, ale także, by jego cenny czas marnował się w sposób minimalny podczas jazdy. Nawigacja GPS typu SATIS, o której szerzej tu: https://www.satisgps.com/,  pozwoli nie tylko przekazać mu najlepszą trasę, ale także dokładnie zweryfikować, możliwe propozycje dojazdu. W ten sposób, jeśli handlowiec zadzwoni, że stoi w strasznym korku, firma pomoże rozwiązać mu ten problem. Taka współpraca dostarczy wszystkim zadowolenia!