Gdy nasze dziecko coraz częściej chce już chodzić samodzielnie i staje się nieco znudzone w wózku, warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w wysoce kompaktową spacerówkę. Tego typu wózki są bardzo lekkie i posiadają niewielkie wymiary po ich złożeniu. Zajmują niewiele miejsca w bagażniku samochodu i z powodzeniem można je w razie potrzeby wygodnie nosić w jednej ręce.

Niezwykle istotne bezpieczeństwo i funkcjonalność

mutsy nexo

Spełnieniem marzeń każdego rodzica jest wyjątkowo praktyczny, bezpieczny i komfortowy dla dziecka wózek spacerowy Mutsy Nexo z kolekcji 2019. Wózek jest zaopatrzony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym maluszek nigdy samodzielnie nie opuści wózka. Regulowana budka spacerówki zapewnia dziecku komfort w przypadku rozmaitych warunków pogodowych, skutecznie chroniąc przed deszczem, słońcem i wiatrem. Dla dzieci, które szczególnie kochają swobodę i wygodę zaprojektowano zabezpieczający pałąk do trzymania rączek, który jest odpinany i regulowany. Wózek Mutsy Nexo - kolekcja 2019 został stworzony z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Kompaktowość po prostu zachwyca

Waga wózka to niecałe 9 kg, a przednie obrotowe koła dodatkowo sprzyjają wygodzie jego obsługi i prowadzenia. Regulowana, skórzana rączka wózka pozwala na łatwe dostosowywanie jej do wzrostu opiekuna dziecka. Wózek w bardzo prosty sposób składa się do zdumiewająco niewielkich i praktycznych rozmiarów bez konieczności demontowania jakichkolwiek części wózka. Jest to po prostu spacerówka idealna. Dodatkowo, wózek jest wyposażony w amortyzowane koła, zabezpieczające dziecko przed wstrząsami podczas jazdy. W razie potrzeby koła można łatwo zdjąć i wymieniać. Przednie koła są skrętne i obrotowe 360º oraz posiadają możliwość blokady, co również wpływa na wygodę i płynność prowadzenia. Szerokie możliwości regulowania wózka, w tym dopasowywanie jego oparcia i podnóżka do wzrostu i wymagań dziecka sprawiają, że funkcjonalności spacerówki Mutsy Nexo nie da się przecenić. W razie potrzeby oparcie można ustawić w pozycji leżącej i zapewnić dziecku optymalne warunki podczas snu. Stelaż wózka jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi: Cybex, Maxi-Cosi i Kiddy, a także siedzisko wózka można stosować zamiast fotelika w samochodzie. Wystarczy się jedynie zaopatrzyć w odpowiednie adaptery. Wózek jest ponadto wyposażony w głęboki, wygodny kosz na zakupy. Elegancki wózek spacerowy, który cieszy oko Spacerówka Mutsy Nexo z kolekcji 2019 charakteryzuje się nowoczesnym, uniwersalnym i wyjątkowym designem, który z pewnością trafi w gusta wszystkich osób ceniących estetykę. Modna, ekologiczna kolorystyka wzbogacona w tym roku o trzy nowe kolory sprawia, że spacer z dzieckiem staje się jeszcze przyjemniejszy. Kolory wózka to niezwykle pożądane odcienie szarości, granat i zieleń. Na szczególną uwagę zasługuje kolorystyczna nowość Deep Forest Melange, a więc niezwykle poszukiwany przez klientów odcień zieleni khaki. Tapicerka została wykonana z materiałów o najwyższej jakości, wyjątkowo odpornych na wszelkie zabrudzenia. Tapicerkę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.