Hipnotyzujące baleriny Mel by Melissa

Baleriny Mel By Melissa to nowa propozycja, jaka znalazła się na polskim rynku. Ta siostrzana marka obuwia brazylijskiej firmy Melissa, podobnie jak oryginał, urzeka swoim niepowtarzalnym wzornictwem i artystycznym wyglądem, pozostając w dalszym ciągu w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Początkowo miała to być tańsza propozycja dla bijących rekordy popularności modeli butów, które zachwyciły klientki orzeźwiającym zapachem gumy balonowej. W istocie jednak, baleriny Mel By Melissa nie wiele odbiegają jakością od oryginału. Z powodzeniem można zaryzykować stwierdzenie, że w ich przypadku nie mamy do czynienia z butami, lecz z prawdziwymi akcesoriami modowymi, które skutecznie uzupełnią każdą naszą stylizację.

To, co w szczególności przykuwa spojrzenie wielu kobiet to przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo oraz magnetyczna kolorystyka, która w jednej chwili oczyma wyobraźni przenosi nas do klimatycznego, karnawałowego Rio de Janeiro. Nie ma się zatem co dziwić, że stanowią tak chętnie wykorzystywaną alternatywę dla gwiazd muzyki, filmu czy mody.