Wybór sklepu

Każdy właściciel psa czy kota regularnie robi zakupy dla swojego pupila. Do wyboru mamy dziś nie tylko sklepy stacjonarne, ale również i te w sieci. Gdzie warto robić zakupy? Oczywiście, zależy to od wielu aspektów, jednakże rozpatrzmy dwa najczęściej wybierane miejsca. Będą to sklep zoologiczny online oraz klasyczny sklep stacjonarny.

Sklep zoologiczny online

W sklepach zoologicznych prowadzonych w sieci zazwyczaj możemy liczyć na stanowczo większy wybór przy zachowaniu nieco niższych cen zakupów. To sprawia, że opłaca się nam tam robić zapasy, zwłaszcza w przypadku produktów, które mają dłuższą datę ważności. Możemy liczyć również na ciekawe programy dla stałych klientów. Minusem jest fakt, że rzadko kiedy otrzymamy produkt tego samego dnia czy nawet od razu dzień później – wszystko zależy od tego, jak sklep zoologiczny online realizuje zamówienia. W internecie znajdziesz wiele sklepów zoologicznych, np.: Kiwizoo.pl.

Sklep zoologiczny stacjonarny

W sklepie stacjonarnym największą zaletą jest możliwość obejrzenia produktu czy dopasowania go do zwierzaka. Jednocześnie jednak musimy liczyć się ze znacznie mniejszym wyborem oraz nieco wyższymi cenami, zwłaszcza w sklepach sieciowych. Przy tym trzeba mieć na uwadze, że jeżeli zależy nam na zakupie np. karmy dla psa, która nagle się skończyła – to sklep stacjonarny będzie najlepszym wyborem; towar otrzymamy od ręki.