Ozdobienie ściany wcale nie musi być nudne, ani rozbijać się o standardowe, skostniałe schematy. Ściana w pokoju stanowi idealne miejsce dla zaakcentowania swoich preferencji, wartości, poczucia humoru oraz stylu bycia. Wyrażenie się przez efektowną grafikę nie jest współcześnie ograniczone jedynie do typowego plakatu.

[caption id="attachment_494" align="aligncenter" width="168"]Obrazki na ścianę Fototapety z własnego zdjęcia na: Wally24.pl[/caption]

Coraz większym zainteresowaniem wśród urządzających własny, mały, prywatny zakątek świata cieszą się fototapety z własnego zdjęcia. Możliwość przeniesienia najlepszych momentów z życia na łatwą do naniesienia fototapetę jest doskonałą opcją dekoracyjną, która automatycznie przydaje nowego życia każdemu pomieszczeniu.

Fototapety z własnego zdjęcia nie stanowią rodzaju produkty elitarnego, ich cena waha się między 40, a 60 zł (duże formaty są jednak droższe). Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze i bardziej praktyczne niż standardowe tapety, których zarówno montaż, jak i demontaż zawsze przysparza wielu niepotrzebnych stresów. Możliwości eksperymentowania dla osiągnięcia efektu „wow” są tutaj praktycznie nieograniczone.