Czym różnią się drony?

Wbrew pozorom kupno drona wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Pierwszą rzeczą jaką trzeba wiedzieć to to jak najprościej można podzielić drony.

Ich najczęstszy podział to:

  • amatorskie (najczęściej nie kosztujące więcej niż 1000 złotych, bardzo mało stabilne oraz zwykle nie wyposażone w kamerkę)
  • półprofesjonalne (mające już całkiem niezłą stabilność oraz w większości przypadków wyposażone w amatorską kamerkę oferujące możliwość otrzymania całkiem fajnych nagrań)
  • profesjonalne (stojące na najwyższym poziomie drony, które jakością przebijają wszystkie pozostałe dostępna na rynku, ich stabilność oraz jakość są bezkompromisowe)

Co wybrać na pierwszego drona

Jeśli chodzi o wybór pierwszego drona to najlepszym pomysłem będzie kupno amatorskiego sprzętu za niewielkie pieniądze. W ten sposób jeżeli w razie czego dojdzie do niespodziewanego wypadku, w którym dron zostanie uszkodzony to strata będzie stosunkowo niewielka. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ bardziej zaawansowane drony kosztują całkiem spore pieniądze i jednak szkoda jeśli miałyby się bardzo szybko uszkodzić. Ten wybór na pewno się opłaci. Jeśli po przeczytaniu tego artykułu chciałbyś kupić drona, możesz zajrzeć na stronę: http://www.actioncam.pl/pol_m_Drony-151.html.