Etui na wizytówki to doskonały pomysł na gadżet reklamowy. Ten elegancki, wykonany ze skórzanych materiałów produkt umożliwia przechowywanie nawet kilkudziesięciu wizytówek w jednym miejscu. Etui na wizytówki jest więc niezwykle przydatnym narzędziem dla wszystkich osób, które korzystają każdego dnia z licznych kontaktów, uczestnicząc w działalności biznesowej. Umożliwia przechowywanie całej sieci kontaktów w jednym miejscu. Stosując etui na wizytówki, nie trzeba ich już trzymać w portfelu, dzięki czemu nie niszczy się on tak szybko ze względu na zbyt dużą ilość przechowywanych w nim rzeczy.

Oprócz dużej pojemności, do zalet etui na wizytówki należy także wygodne i mocne zapięcie, dzięki któremu wizytówki nie ulegną zagubieniu w trakcie noszenia etui.

Etui na wizytówki sprawdza się jako gadżet reklamowy nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także ze względu na to, że jest to produkt osobisty, który można nosić ze sobą każdego dnia lub też trzymać w widocznym miejscu na swoim biurku. Wygrawerowane na nim logo firmy lub produktu, pozwala zyskać pewność, że obdarowana takim etui osoba będzie pamiętać od kogo je dostała, a w trakcie spotkań lub rozmów biznesowych taki gadżet może również przyciągnąć uwagę innych, potencjalnych klientów.